Venca Cup jsme obhájili!

Na turnaji dvojic v Bílé Třemešné se nám s Culdou podařilo obhájit loňský překvapivý triumf. Znovu se hrálo dvoukolově každý s každým. Po pomalejším rozjezdu a dvou remízách s našimi kluky a s Třemešnou, kde jsme 2.set otáčeli z tříbodového manka, jsme se chytili tradičně proti Maňasovi a Honzovi, které jsme porazili po výborném výkonu 2-0 a bodově jsme se tak na ně dotáhli, pak následovala výhra se Smržovem a v odvetě se nám podařilo porazit 2-0 Třemešnou i Smržov. S Černčicemi nám potom stačila k celkovému prvenství i remíza, kterou jsme ve 2.setu urvali. Ve velkém vedru jsme se radovali z 1.místa především díky solidní mezihře a velmi dobré a obětavé obraně v poli. Druhá zbečnická sestava ve zlatém setu o 3.místo podlehla Bílé Třemešné, když především porážka v 1.kole se Smržovem kluky připravila o lepší umístění..

Naše výsledky: Zbečník-Žabokrky 1-1 (10-9, 8-10) a 1-1 (9-10, 10-4), Zbečník-B.Třemešná 1-1 (5-10, 10-8) a 2-0 (10-5, 10-6), Zbečník-Černčice 2-0 (10-7, 10-9) a 1-1 (7-10, 10-5), Zbečník-Smržov 2-0 (10-4, 10-1) a 2-0 (10-7, 10-5).

1.Zbečník (Zdeněk Prouza, Lukáš Vlach) 12 bodů, 2.Černčice (Jan Marek, Martin Řehák) 10 bodů, 3.Bílá Třemešná (Lukáš Koutný, Radek Michálek) 7 bodů, 4.Žabokrky (Lukáš Doležal, David Hartman) 7 bodů, 5.Smržov 4 body.