Archiv pro měsíc: Květen 2015

Východočeské Derby pro Zbečník!!!

Po třech výhrách za sebou jsme zavítali do Bělé, kde začaly již odvetné ligové zápasy. Vzhledem k tomu, že kupa lidí měla s termínem zápasu problém, žádali jsme soupeře o přeložení utkání, což nakonec nedopadlo. Chyběli nám Prouza, Andrýs a Doležal, nejistí byli také Valášek s Kleandrem, ti si to nakonec ale zařídili a mohli jsme odehrát utkání v minimálním počtu 6 hráčů včetně nadějného dorostence Lukáše Kábrta.
Do úvodní dvojky nastoupil Tomáš Valášek s Lukášem Vlachem a začali velmi dobře. Po solidním výkonu získali první set, ve druhém byl do stavu 7-7 vyrovnaný, závěr však i díky zlepšenému servisu znovu patřil hostům a Zbečník tak poprvé vedl: 1-0.
Maňasovi s Pupákem se společně ve dvojkách daří a výborně začali i tentokrát. První set zaslouženě získali, ve druhém setu to byl velký boj, za devítek byli úspěšnější domácí. Ve třetím setu jsme byli ale znovu o chlup lepší a po dvojkách jsme tak vedli už 2:0!
Valáškově trojici se v úvodu vůbec nedařilo a musela dotahovat ztrátu soupeře, to se jí povedlo až v úplném závěru a za devítek jsme se znovu radovali my. Ve druhém setu jsme zlepšenou hrou nedali domácím šanci a bylo z toho nadějné vedení 3:0!
Trojice Martina Petra ale zahrála skvěle jak na útoku tak v poli, a přestože jsme bojovali, byli domácí lepší a získali tak svůj první bod v zápase. Vloženou dvojici jsme nezačali dobře a první set ztratili. Také v tom druhém to vypadalo všelijak, ale dotáhlo se to na stav 9-9. David to vzal na sebe a zaútočil ze druhé přes, ovšem soupeř chytil, naštěstí ale trefil Dušan Voříšek těsný aut! Ve třetím setu naši kluci podali výborný výkon, chytli několik míčů v poli a důležitý bod pro nás získali: 4:1!
Na singl jsem nastoupil proti domácímu kapitánovi Kašparovi a v 1. setu se mi dařilo. Vyhrál jsem 10-5 a vypadalo to nadějně, bohužel ve 2. setu se mi vůbec nedařil příjem a hodně jsem kazil, bylo tedy srovnáno. V rozhodujícím setu jsem získal první bod, ale soupeř otočil na 8:6. Zabojoval jsem a srovnal, za osmiček hráč Bělé zkazil a byli jsme tak krůček od zřejmě rozhodujícího vedení 5:1. Za stavu 9-8 v delší výměně soupeři pomohlo bodové prasátko, což byla v tu chvíli velká škoda a přišel náš oddechový čas. Kašpar riskl smečovaný servis, který se mu znovu(!) překutálel přes pásku a neměl jsem šanci přes veškerou snahu a skluz už míč vzít: Pamatuji hodně, ale dvě taková prasátka za sebou z vedení 9:8 opravdu ne, bylo to tedy ale hodně k nas…. Soupeř tedy snížil na 4:2 a ucítil naději na zvrat.
Tomu však úvod dalšího zápasu vůbec nenasvědčoval. Maňas na útoku zcela kraloval a nedali jsme soupeři v 1. setu vůbec šanci: 10-5. Také v  2. setu pokračoval stejný vývoj do stavu 5:2 po nás, pak jsme ale udělali 2 chyby na útoku za sebou a znervózněli. Trojice Bělé naopak ucítila šanci a začala v poli vybírat neskutečné věci. Když se k tomu přidal bodový blok Radima Voříška, rozhodnout musel 3. set. Také v něm byli domácí zcela neprůstřelní a začalo to vypadat zle nedobře: 4:3 a letos téměř neporazitelná trojka Martina Petra versus Valdova trojice.
V prvním setu nám soupeř nedal vůbec šanci a také ve druhém jsme ztráceli 2 míče, v telefonu už jsem právě volajícímu věrnému fanouškovi Erossovi posmutněle oznamoval, že bude z perfektně rozehraného utkání stav 4:4, ale mýlil jsem se! Kluci to nevzdali, zlepšili pole i útok a druhý set urvali! V tom třetím znovu začali skvěle a vedli 9-6, za tohoto stavu Valdovi odpískali rozhodčí sporný dotek sítě a vzápětí Bělá snížila na 8:9. Nekompromisní Tomášův výtluk bloku nám ale vzápětí zajistil už jistý bod: 5:3!
Pevně jsme věřili Maňasovi s Pupákem, že soupeře dorazí a také tomu průběh nasvědčoval, vše šlo naprosto bez problému do stavu 10-5 a 6-4. Z ničeho nic jsme ale přestali bodovat a set jsme ztratili málo vídaným výpadkem 6-10! Začátek 3. setu ale patřil znovu nám a vedli jsme 7-5. Soupeř snížil, pak chytil v poli a srovnal, Maňas následně ze druhé daleko do autu a 7-8. Při oddechovém času se ještě kluci vzájemně pohádali a bylo dokonáno: 5-4!
Tomáš s Lukášem tedy museli jít na plac a ze začátku to bylo zcela bod za bod, několikrát jsme si v poli na míč sáhli, ale přesto nedokázali chytit. Když navíc za stavu 7-8 přišla první chyba na útoku, byl set v trapu. Ve druhém setu byl stav 4-4, pak jsme se konečně dostali do brejku a najednou to šlo výborně-super práce od obou a 10-5! Loterie třetího setu byla na světě, důležitý první bod jsme získali a dohráli již pak celý set v euforii, když jsme soupeři nepovolili jediný bod!
Nervy-drásající utkání jsme tak vyhráli a vezeme z Bělé další cenné 2 body, čímž jsme se dostali již na skvělé 4. místo ve 2. lize, jistá záchrana v soutěži je tak na dosah! Fantastický výkon podal Tomáš Valášek, který byl doslova k neudržení a vyhrál všechny své zápasy, všichni ale podali bojovný výkon, za přístup musím celé družstvo pochválit. Jen tak dál, ale s pokorou, v sobotu na Třebíč!

Kašpar-Vlach 2:1 (5-10, 10-3, 10-9) 2:4
Kašpar, Kučera, R. Voříšek (D.Konečný)-Řehák, Hartman, Vlach 2:1 (5-10, 10-7, 10-5) 3:4
Petr, D. Voříšek, Adamec-Valášek, Kleandr, Kábrt 1:2 (10-3, 7-10, 8-10) 3:5
Petr, Adamec (Kučera)-Řehák, Kleandr 2:1 (5-10, 10-6, 10-8) 4:5
Kašpar, R. Voříšek-Valášek, Vlach 1:2 (10-8, 5-10, 5-10) 4:6
,,Měli jsme poměrně problémy se sestavou a přijeli pouze v 6 hráčích, i proto je výhra ze hřiště soupeře pro nás obrovsky cenná. Zápas jsme měli skvěle rozehraný, ale nakonec po smolně prohraném singlu z toho bylo veliké drama. Jednoznačně nejlepším naším hráčem byl čtyřbodový Valášek, za zmínku určitě stojí i 3 body mladého Kábrta, všichni jsme ale podali bojovný výkon. Průběžné 4. místo je pro Zbečník jakožto pro nováčka perfektní. Chtěl bych ocenit férovou hru z obou stran a tomuto Východočeskému týmu v soutěži upřímně přeji hodně štěstí do dalších bojů.,, hodnotil spokojený Lukáš Vlach

Žáci vyhráli 1. turnaj KP, B tým si vede velmi dobře, A tým čeká Východočeské derby v Bělé a Dorost bezkonkurenční Prostějov

Zbečnická dvojice Pohl, Polák potvrdila roli favoritů a vyhrála 1. turnaj KP starších žáků ve Zbečníku před Levým a Marečkem z Radechové, 3. skončilo naše béčko Beran s Vávrou. Vzhledem k tomu, že letos je konkurence o dost nižší než v předchozích letech, měli bychom tuto soutěž letos vyhrát. V žákovské sezoně je letos i příští rok priorita uspět na celo-republikových akcích, v této soutěži by si měli hlavně naši žáci zachovat pokoru a respekt i k některým začínajícím soupeřům .

11265481_417246645142532_3930430864840118694_n

B tým mužů v sestavě s Mírou Bitnarem, Milanem Ansorgem a dalšími si zatím vede v OP slušně, po výhře v Rasoškách a se Stavebkou Náchod (oboje 4:1), otočil s trochou štěstí i zápas ve Dřevíči (3:2), v posledním zápase pak nestačil na silnou Dolní Radechovou v čele s vynikajícím Míšou Ducháčem, v tomto zápase ale potěšily obě vyhrané dvojice našich žáků Vaška Pohla s Davidem Polákem po solidních výkonech. V dalším zápase se B tým představí zítra v Jezbinách. Velké Petrovice, kterým znovu vypomůžou 2 naši hráči, pak v KP přivítají rovněž zítra doma Peklo.

A tým čeká v sobotu od 10 hodin ve 2. lize znovu východočeské Derby s Bělou, tentokrát na půdě soupeře. Po třech výhrách za sebou bychom rádi urvali i zde nějaký bod, jsme si ale vědomi síly a zkušeností soupeře a bude to velice těžké. Pravděpodobně pojedeme pouze v 6 hráčích i s dorostencem Lukášem Kábrtem.

V BDL čeká náš mladý mančaft doslova křest ohněm, v  neděli do 14 hodin přivítáme v hronovské hale naprostého suveréna soutěže Prostějov, v jehož dresu všichni 4 hráči (Ftačník, Roba, Příhoda, Matkulčík) již mají odehrány zápasy v 1. lize mužů, přičemž Ftačník s Robou hrají zde dokonce velmi úspěšně hlavní dvojku. Skóre 52:4 v BDL hovoří za vše a soupeř je tedy někde jinde, nicméně to bude pro náš tým velká škola a zkušenost.

A tým senzačně zaskočil Rozvíz, dorosti vezou cenný bod!

2.liga muži: TJ Sokol Zbečník-NK Rozvíz Ivanovice na Hané 6:2!

10838245_416538358546694_4917101005454458754_o

Po dvou výhrách se soupeři z Valašska čekal na nohejbalisty Zbečníka 2. tým tabulky Rozvíz v čele s fenomenálním Zemánkem.

V první dvojici ztratil Zbečník v sestavě Řehák, Kleandr 1. set, pak však domácí hráči zlepšili svou hru a zápas otočili-1:0. Do druhé dvojice nastoupala proti hlavní dvojici soupeře sestava Valášek, Andrýs. První set Zbečník získal nejtěsnějším poměrem, pak však zkušený soupeř zahrál opravdu výborně a bylo srovnáno-1:1. Domácí trojice v sestavě Řehák, Andrýs, Vlach vyzvala Zemánkovu trojici a zahrála především na útoku naprosto parádně, když elitní sestavu soupeře ve 2 setech po zásluze zdolala: 2-1. Na tento výkon navázala i druhá trojice (Valášek, Hartman, Kleandr) a druhou trojici Rozvízu bez problémů zdolala. Když následně i vloženou dvojici v sestavě Prouza, Kábrt získal Zbečník ve 2 setech, vedli domácí už 4:1. V singlu pak ukázal hostující Zemánek svoji extratřídu a nedal Andrýsovi šanci: 4-2. Řehákova trojice ovšem nezaváhala a zajistila Zbečníku již jistý bod.: 5-2. Valáškova trojice mohla proti té Zemánkově zápas ukončit, od začátku duelu byl k vidění skvělý nohejbal plný krásných výměn. Domácí v koncovce 1.setu ztráceli (7-9), pak však parádně zabojovali a doslova urvali koncovku pro sebe. Viditelně nalomený soupeř pak v 2. setu dostal dokonce 2 esa z podání a Valášek byl na útoku naprosto nekompromisní-6:2!

,,Zahráli jsme všichni výborně a postarali se tak o velké překvapení. Rozhodující bylo, že jsme dokázali v obou trojicích přetlačil skvělého Zemánka. Po 3 výhrách za sebou jsme se posunuli na 5. místo a udělali tak velký krok k záchraně 2.ligy. Další duel sehrajeme v Bělé, bohužel budeme v tomto zápase zřejmě dosti oslabení.,, hodnotil spokojený vedoucí Zbečníka Lukáš Vlach.

BDL: TJ Slovan Chabařovice-TJ Sokol Zbečník 5:2

Po 3 výhrách za sebou čekal na dorostence Zbečníka silný soupeř z Chabařovic. Hostující hráči prohrávali již 0:3 (přestože druhou dvojici i trojici měli nadějně rozehranou a ztratili oba duely až ve 3 setech), pak však Kábrt zabojoval v singlu a po výborném výkonu překvapivě zdolal domácího tahouna Sehriga. Vzápětí pak Zbečník vyhrál ve 3 setech trojku a zajistil si tak cenný bod z horké soupeřovy půdy. V posledních zápasech byli domácí o chlup lepší a kosmeticky upravili konečný stav zápasu na 5:2.

Bodovali:

Kábrt

Šimek, Levý, Středa (Kábrt)

Úvod zápasu nám příliš nevyšel. Mrzí mě především ztráta druhé dvojice, kde jsme znovu v koncovkách podlehli spíše našimi chybami. Pak však Kábrt zahrál v singlu skvěle a vzápětí jsme vybojovali 3.set ve trojce. Vezeme tedy bod, se kterým musíme být spokojeni. Soupeř s velkou individualitou Sehrigem byl podle očekávání lepší. My se držíme po polovině soutěže na výborném 6. místě, které by bylo skvělým umístěním i na úplném konci.,, hodnotil trenér Zbečníka Lukáš Vlach

Paráda: Dorost vyhrál v BDL 3krát za sebou, A tým čeká v sobotu Zemánkův Rozvíz!

2D-1D Polák, Levý-Ulwer, Janeček 2:1 (9-10, 10-5, 10-8) 5-2

,,Výborně odehranými úvodními dvojicemi jsme nakročili k výhře, sice nám pak nevyšly trojky, ale Lukáš Kábrt přidal důležitý bod ze singlu a dvojice Kábrt, Pohl nám pak za stavu 3:2 bez problémů zajistila druhé vítězství v BDL. S výkonem našeho družstva jsem spokojený s výjimkou trojic, které musíme do příště zlepšit, naopak nás podržely dvojky a kvalitně odehraný singl Lukášem Kábrtem. Největší radost mi udělalo poslední utkání, kde dostal šanci mladý Polák a společně s Levým po výborném výkonu zdolali hlavní dvojku Startu Ulwer, Janeček.,, hodnotil spokojeně trenér domácích Lukáš Vlach

Třetí výhra dorostu za sebou!

BDl: TJ Sokol Zbečník-SK Liapor Karlovy Vary 7:0

1D-1D: Kábrt (Pošepný), Pohl-Urban, Šinágl (Muryn) 2:0 (10-2, 10-5) 1-0

2D-2D: Šimek, Levý (Polák)-Vacková, Toman 2:0 (10-4, 10-3) 2-0

1T-1T: Kábrt, Pošepný, Pohl (Středa)-Urban, Šinágl, Muryn (Toman) 2:0 (10-7, 10-2) 3-0

1S-1S: Kábrt-Urban 2:0 (10-1, 10-2) 4-0

2T-2T: Šimek, Středa, Levý-Vacková, Toman, Urban 2:0 (10-7, 10-5) 5-0

1D-2D: Pošepný, Pohl-Vacková, Toman 2-0 (10-3, 10-3) 6-0

2D-1D: Polák, Levý-Urban, Muryn (Šinágl) 2-0 (10-4, 10-2) 7-0

,,Soupeř přijel oslabený o své 2 zraněné nejlepší hráče, což bylo samozřejmě znát, naopak my byli kompletní a zvítězili jsme zaslouženě bez ztráty jediného setu. Jsem spokojen se 3 body i s tím, že si všichni kluci zahráli. V tabulce jsme se dostali na průběžné 6. místo, což je pro nás jakožto pro nováčka nejvyšší soutěže s naším mladým kádrem až nečekaně skvělé umístění. Teď nás čeká opět série přetěžkých soupeřů a zápasů, příští kolo sehrajeme v neděli 17.5. v Chabařovicích.,, hodnotil trenér Zbečníka Lukáš Vlach

A tým Zbečníka sehraje další zápas 2. ligy v sobotu 16.5., když v domácím prostředí hronovské haly přivítá od 9 hodin 2. tým tabulky NK Rozvíz Ivanovice na Hané v sestavě s nejlepším hráčem 2. ligy Zemánkem a doufá po 2 výhrách za sebou znovu ve velkou podporu nohejbalových příznivců!!!

Fantazie: Z Valašského dvojboje plný počet 4 bodů, první výhru vybojoval i dorost v BDL!

CIMG7570

11188322_411721955695001_3476011563702517499_n

Nohejbalisté Zbečníka sehráli ve dvou dnech dvě důležitá utkání ve 2. lize proti sousedům v tabulce: v sobotu přivítali v předehrávce 6. kola Zlín-Prštné a v neděli nastoupili ve Vsetíně.

TJ Sokol Zbečník-NO TJ Sokol Zlín-Prštné 6:1

Do první dvojky nastoupili za domácí Řehák s Kábrtem a hned si v 1. setu vypracovali čtyřbodový náskok, který ovšem v závěru ztratili a za devítek rozhodl lehký Kábrtův dotek sítě o výhře hostů. Ve druhém setu domácí jasně vyhráli, ovšem v rozhodující sadě přišlo pár jejich zbytečných chyb a do vedení tak šel Zlín: 0-1.

Když pak v utkání druhých dvojic Andrýs s Kleandrem znovu ztratili 1.set nejtěsnějším poměrem, panovaly ve zbečnickém táboře velké obavy o výsledek. Od druhého setu však byli domácí lepší a srovnali stav zápasu: 1-1. Od této chvíle držel Zbečník otěže zápasu pevně v rukou. Sestava Řehák, Doležal, Vlach zvítězila v utkání prvních trojic dvakrát 10-6 a Zbečník poprvé vedl: 2-1. Valášek, Andrýs a Kleandr také po dobrém výkonu zvítězili a domácí celek tak šel do trháku: 3-1. V utkání vložených dvojic domácí bojovníci Prouza s Hartmanem rovněž bez větších problémů zvítězili 2:0 na sety: 4-1. V nepříliš pohledném singlu se Vlach ujal rychle vedení, ale nakonec musel rozhodnout v 1. setu poslední míč, který domácí hráč získal a ve 2. setu již zlepšil hru a po zásluze vyhrál: 5-1. V následném zápase Řehákova trojice měla v úvodu ospalejší začátek (2-6), pak však parádně zabojovala a po velmi dobrém výkonu ani ona neztratila set: 6-1!

,,Ke klíčovému utkání jsme nastoupili kompletní, ztratili jsme sice dobře rozehranou první dvojku, tu druhou jsme ale ve třech setech získali a od té doby neztratili už ani set. Dočkali jsme se tedy vytoužené první výhry, přistoupili jsme k důležitému utkání zodpovědně a po bojovném a kolektivním výkonu zaslouženě zvítězili. Jsem rád, že jsme i trochu pošetřili síly u některých hráčů na další důležité utkání, které jsme měli hrát hned druhý den ráno ve Vsetíně.,, hodnotil spokojený vedoucí Zbečníka Lukáš Vlach

Sestava Zbečníka: Hartman (C), Řehák, Kleandr, Andrýs, Vlach, Valášek, Prouza, Doležal, Kábrt.

NK Climax Vsetín B-TJ Sokol Zbečník 4:6

První dvojku Valášek s Vlachem za Zbečník nezačali ideálně a první set ztratili, ve 2. setu se přeci jen zlepšili a za devítek uspěli a vynutili si tak 3. set. V něm se ukázala rozhodující špatná domluva mezi oběma hráči při příjmu za stavu 7:8 a z prvního bodu se tak radovali domácí hráči: 1-0. Ve druhé dvojici však Řehák s Kleandrem bez větších problémů zvítězili a bylo srovnáno: 1-1. Trojice Valášek, Kleandr, Hartman se na začátku nemohla srovnat s horšími odskoky míče a první set jasně ztratila. Druhý set měl zcela opačný průběh a rozhodnout tak musel zkrácený set. V něm se po obrovském boji radoval Zbečník: 1-2. Trojice Řehák, Doležal, Vlach začala výborně a set a půl byla jasně lepší. Pak však došlo ke zranění kolene domácího hráče (Hyžák) a to spíše rozhodilo hosty, kteří druhou sadu zbytečně ztratili a po nervózním výkonu posledním míčem (přes jejich možná oprávněné protesty u rozhodčích) také tu třetí: 2-2. Utkání vložených dvojic zvládli na výbornou Hartman s Prouzou, kteří své soupeře doslova zničili svými kraťasy a Zbečník znovu vedl: 2-3. V singlu Vlach nezačal dobře, když si nemohl poradit s výborným servisem domácího Mikuly a první set ztratil. Ve druhém setu se dostal do hry, ovšem za stavu 8:8 zbytečně zkazil lehký míč, který byl rozhodující a bylo znovu srovnáno: 3-3. Řehákova trojice začala perfektně a v 1. setu nedala domácím vůbec šanci, výpadek hostí však znovu přišel a rozhodovat musel 3. set. V něm na útoku zářil hostující Řehák a hosté tak znovu byli o krůček vepředu: 3-4. Valáškova trojice měla výborný vstup do utkání a vedla v 1. setu 8-6, v koncovce však najednou nemohla dát bod a soupeř stav otočil. Také druhý set byl dramatický, k nervóznímu utkání nepřispěli ani nepřesní rozhodčí, za stavu 9:9 domácí svůj útok proměnili: 4-4. V souboji hlavních dvojic Řehák s Kleandrem získali 1. set, začátek druhého setu jim však nevyšel a přes veškerou snahu už ho nezachránili. V rozhodující sadě však byli hostující hráči lepší a zajistili tak již jistý bod pro Východočechy: 4-5. V poslední dvojici nastoupili Valášek s Vlachem a vzhledem ke zranění domácího Hyžáka a oslabené domácí sestavy zbečnický tým věřil ve výhru. Po zodpovědném výkonu zvítězil Zbečník hladce ve 2 setech a mohl se tak radovat z první výhry na hřišti soupeře: 4-6!

,,Chyběli nám Andrýs a mladý Kábrt, který hrál souběžné utkání BDL v Českých Budějovicích. Průběh utkání byl jako na houpačce, nakonec celý zápas zlomila až za stavu 4:4 dvojice Řehák, Kleandr, která vyhrála obě svá utkání, v poslední dvojce pak domácím již citelně scházel k Valovi zraněný Hyžák. Jsme strašně rádi, že jsme tohle těžké utkání nakonec zvládli vydřít a vezeme zlaté 2 body, i když náš výkon měl mnohdy k ideálu daleko a byl dost nervózní. Naším nejlepším hráčem byl Jan Kleandr, který získal společně s Martinem Řehákem 3 body, velmi důležitým bodem byl pro nás také ten z utkání vložených dvojic, ve kterých má zatím 100% bilanci Zdeněk Prouza. Stínem utkání bylo pak zranění domácího mladíka Hyžáka, kterému přeji za celý tým brzké uzdravení. Věřím, že nás zisk 4 bodů z tohoto náročného víkendu trochu uklidní do dalšího průběhu sezony a přidáme ještě i další.,, hodnotil vedoucí Zbečníka Lukáš Vlach

Sestava Zbečníka: Hartman (C), Řehák, Kleandr, Valášek, Vlach, Doležal, Prouza

Dorostenci vezou z Jihu Čech první výhru!

CIMG7595

Mladé družstvo Zbečníka sehrálo v dalším kole dorostenecké ligy náročný dvojzápas v Českých Budějovicích.

BDL: České Budějovice A-Zbečník 6:1

Hodnocení: Především pro nás škoda druhé dvojky a druhé trojky: oba zápasy kluci rozehráli výborně, ale bohužel znovu nezvládli koncovky. Mrzí mě, že jsme vedli po první dvojce 1:0, a přesto se nám nepovedlo získat bod, se kterým bych byl z tohoto utkání spokojený. Soupeř hrál ale opravdu výborně a zaslouženě vyhrál.,,

Bodovali: Šimek, Levý

BDL: České Budějovice B-Zbečník 2:5

Hodnocení: V tomto zápase bylo zlomové, že jsme zvládli po boji urvat důležité první dvě dvojky, pak jsme sice nedotáhli skvěle rozehraný 3.set ve trojici  k vítězství, důležitý singl a druhou trojku jsme ale vzápětí zvládli a zajistili si tak vůbec první výhru v BDL.

S výkonem ve druhém utkání jsem spokojený, kluci zabojovali a zaslouženě vyhráli, přestože zápas to nebyl vůbec jednoduchý a domácí hráli velmi dobře. K úplné spokojenosti z tohoto náročného dvojutkání mi chybí 3. bod, ke kterému nám chyběl v součtu obou zápasů kousíček, nicméně jsme moc rádi za první výhru a pokusíme se v příštích dvou domácích zápasech na ni navázat.,,

Bodovali: Kábrt, Pohl

Šimek, Levý

Kábrt

Šimek, Levý, Středa

Kábrt, Středa

Sestava Zbečníka: Kábrt (C), Pohl, Šimek, Levý, Pošepný, Středa, Polák.

Tento týden sehrají dorostenci Zbečníka dva domácí zápasy: v pátek 8.5. od 14 hodin přivítají v hronovské hale SK Start Praha, kde se dá očekávat vyrovnaný zápas a velký boj, v neděli od 14 hodin pak vyzvou SK Liapor Witte Karlovy Vary. Přijďte je podpořit!!!