P1120926

P1120932

Sestavy: Zbečník A (M. Řehák, L. Doležal, L. Vlach), Zbečník B (O. Poláček, Z. Prouza, D. Hartman), Junioři Zbečník (L. Souček, V. Pohl, L. Kábrt)
Výsledky: Zbečník B-3 místo
sk. B (prohry 0-2 s Urubčíky-škoda 1. zápasu, kde byla vidět nerozehranost a v posledním zápase s kupiny se suverénními Putíky), OF: Zbečník B-Dovedové 1:2 (10-7, 2-10, 9-10). Nejlepší výkon právě v of v 1. a 3. setu a prohra o jediný míč s pozdějším vítězem, posledním útokem Spílka vytloukl blok Ondry.
Junioři Zbečník-1. místo 7 bodů sk.A . Jednoznačné vítězství ve skupině. Po 2 jasných výhrách se slabšími soupeři, pak se silnějšími soupeři: 2:0 Chaba 1 (10-7, 10-5) a 1:1 (10-5, 9-10) s Mněne. Ve čtvrtfinále jako vítěz skupiny těžký los v podobě spoluhráče Lukáše Součka Spílky z Čelákovic. Čtvrtfinále: Junioři Zbečník-Dovedové 0:2 (9-10, 5-10). Škoda ztraceného vedení v 1. setu 5-1!
Zbečník A: Zbečník A-Prosíčka 2:0 (10-3, 10-4), Zbečník A-Chabařovice 2 2:0 (10-4, 10-7), Zbečník A-Totální Nasazení 1:1 (6-10, 10-9), Zbečník A-Reklama MH 2:0 (10-9, 10-9), 2. místo sk. D,
Osmifinále: Zbečník A-Chabařovice 1 2:1 (8-10, 10-8, 10-7),
Čtvrtfinále: Zbečník A-Putíci 2:0 (10-6, 10-7),
Semifinále: Zbečník A -Dovedové 1:2 (10-9, 5-10, 8-10),
O 3. místo: Zbečník A-Start 2:1 (10-4, 6-10, 10-8)

Konečné umístění: 1. Dovedové (M. Spílka, M. Flekač, ?), 2. Totální nasazení (M. Kučera, R. Jeník, Marek), 3. Zbečník A (Řehák, Doležal, Vlach), 4. Tři břemena (Start Praha) (Tůma, Bálek,? ), 5. Junioři Zbečník (Souček, Pohl, Kábrt), 6. Putíci (D. Putík, Putík,?), 7. Reklama Mnichovo Hradiště (Budkai, Zelba, Líbal), 8. Hlinsko (D. Urubčík, R. Urubčík, Novotný),
9.-16. Zbečník B (Poláček, Hartman, Prouza), Pupci (J. Kaplan, J. Kleandr, ?), Mněne (Konečný, Hoffman, Kučera) Chabařovice 1 (Sehrig, Doubek, Štrejl) a další..

Zúčastnilo se 20 družstev, ve většině z nich hráli ligoví hráči. Katem všech našich družstev tedy byly Spílkovi a Flekačovi Čelákovice, které ve finále zdolaly TN s tahounem Milanem Kučerou z Čakovic. Nejlepším hráčem turnaje byl přesto podle mě jednoznačně náš Maňas, který hrál v úžasné formě a velká škoda jeho křečí v semifinále za stavu 10-9 a 5-3 pro nás se Spílou, vypadalo to v tuhle chvíli hodně nadějně..  Dobře jsme odehráli už skupinu, kde jsme po zápase na rozehrání porazili Chabařovice 2 a vybojovali poté i bod s TN, v posledním zápase jsme pak v boji o 2.místo přetlačili v koncovkách sestavu Mnichova Hradiště. Nejtěžší chvíle v turnaji byla pro nás již v osmifinále s Chabařovicemi 1 hned po obědě, kdy jsme 1. set ztratili z vedení 8-6 a ve druhém setu za stavu 7-8 byli 2 míče od vyřazení. V zápase se mimořádně dařilo Sehrigovi, jehož některé útoky přes ruku byly téměř nechytatelné, naštěstí jsme je v závěru 2. setu zlomili. Celkové 3. místo je naprosto skvělý výsledek, který kdyby mi někdo ráno řekl, tak mu dám obklad na čelo, na konci jsme mleli z posledního.. Všechny zbečnické sestavy hrály solidně a v nabité konkurenci se neztratili, tedy spokojenost a to i s tím, že si zahráli také naši mladí (přestože např. Lukáš Kábrt hrál s angínou) i s celým příjemným víkendem stráveným na Pecce. :-)