SK Jaroměř-Sokol Zbečník B 1:4

Několikrát odložený zápas v silné Jaroměři jsme nakonec sehráli včera ve Velichovkách a výhrou si pojistili (po dohrávkách D.R.) průběžné krásné 3.místo v tabulce. Opět klíčová byla za nerozhodného stavu po dvojicích trojka, kde jsme získali po velmi dobrém výkonu vedení 2:0 na sety (10:7, 10:7) a ve 3.setu po slabším začátku dokázali ještě vývoj otočit a vydřít obrat z 3:7, 6:8 a 8:9 až na konečných 10:9. Milan s Bíťou pak zajistili ve 3 setech rozhodující 3.bod pro Zbečník. Poslední dvojice se už za prudkého deště nehrála, šikula Vašek vystříhal za stavu 3:1 pro nás i lepší skóre, takže u něj znovu 100 %. :-) Další parádní výhra, v Jaroměři například prohrála i Dolní s Michalem Ducháčem.. Tabulka

Velká pochvala všem za celou jarní část! Když jsem skládal na podzim nový B tým, tak bych něco takového vůbec nečekal. Ukázalo se ale, že výběr lidí a hráčů byl správný-Milan, Bíťa, Venda i další co odehráli jen něco (Libor, Pepa): všichni byli skvělí a parádně bojovali. Dařilo se vysoce nad očekávání, tým funguje a i naši zkušení hráči jsou nadšení a velice si to užívají! :-) Před Milanem lze jen smeknout klobouk, protože to na něm celé stojí, srdcař Bíťa zase ukázal, že zdaleka ještě nepatří do starého železa a co se týče mladého Vaška, pro kterého to většina týmu vůbec hraje, tak nebyl soupeř, který by ho nepochválil-to hovoří za vše. :-)
Bilance naší trojice i s přátelským utkáním se Dvorem je neuvěřitelných 9-1! Všechny trojky odtáhl na síti Milan a na zadáku Vašek, nahrávači se u nich prostřídali. Jediná prohra naší trojky přišla v Rychnovku s ml. Součkem na síti (mistrem republiky v dorostu ze dvojic i trojic z tohoto víkendu)..
Nejlepší utkání jara: jednoznačně vítězné derby se Dřevíčem.
Jediné co mrzí na jarní části soutěže, že neodehrál více utkání mladý David Polák a bohužel také dlouhodobé zranění Libora Hejduka, který nám ale na dálku drží palce a všichni z týmu ho pozdravují!

Všechny dosavadní výsledky B týmu: VOŠ Náchod-Zbečník B 2:3, Zbečník B-Babí 2:3, Zbečník B-Rasošky 5:0, Jetřichov-Zbečník B 2:3, Černčice B-Zbečník B 2:3, Zbečník B-Zájezd 5:0, Rychnovek-Zbečník B 5:0, Zbečník B-Velký Dřevíč 4:1, Jaroměř-Zbečník B 1:4.

Program podzimních utkání:
pátek 29.8. Zbečník B-Jizbice
pátek 5.9. Zbečník B-Jezbiny
? dohrávka Dolní Radechová-Zbečník B-termín bude dohodnut!
pátek 12.9. volno
pátek 19.9. se pak bude hrát 1 utkání play-off o umístění (odveta prvního utkání).