Také béčko vítězné!

Sokol Zbečník B-NO Jizbice 3:2

Vašek Pohl, David Polák-1.dvojka Jizbice 0:2 (3-10, 9-10) 0:1

Premiéra našich mladých žáků proti výborné dvojici Jizbice na rozehrání, což byla součást naší taktiky na tento zápas. Na začátku ze soupeře až přílišný respekt, ve druhém setu kluci zlepšili hru a sahali dokonce po 3.setu (vedení 8-7 a útok), ten ale nakonec o kousíček nevybojovali.

Milan Ansorge, Dan Bitnar-2.dvojka Jizbice 2:0 (10-3, 10-4) 1:1

Naši bez problémů zvítězili, když byli výrazně lepší.

Trojice: Milan Ansorge, Dan Bitnar, Vašek Pohl (David Polák)-Jizbice 3:0 (10-6, 10-7, 10-5) 2:1

Trojka opět nezklamala, Milan jako vždy výborný, pole jsme pak měli výrazně lepší než soupeř a to rozhodlo, ve 3.setu si zahrál místo Vaška vzadu také David a rovněž to zvládl velice slušně.

Vašek Pohl, David Polák-2.dvojka Jizbice 2:0 (10-5, 10-4) 3:1

Mladíci v klíčovém zápase rozhodli o našem celkovém vítězství a vyhráli po slušném výkonu v obou setech až nečekaně hladce!

Milan Ansorge, Dan Bitnar-1.dvojka Jizbice 0-2 (8-10, 6-10) 3:2

Na zkušených matadorech byla vidět únava a to, že už jde jen o skóre. Soupeři to tak trochu ulehčili, nicméně kvalitní dvojka Jizbice hrála velmi dobře.

Suma sumárum: parádní vítězná sezona Zbečníka pokračuje! :-)  Navíc jsem rád, že mohli dostat hodně prostoru i naši žáci (především pak snad již uzdravený David). Příští pátek hostíme znovu na domácím hřišti těžkého soupeře z Jezbin.