O vítězství v kraji rozhodne přímý souboj s Batňovicemi!

M.Kleandr, T.Chadim-Z.Prouza, L.Vlach 1:2 (7-10, 10-8, 8-10) 0:1
Vl.Simon, J.Chadim-J.Andrýs, D.Hartman 0:2 (6-10, 6-10) 0:2
Chadim, Simon, Vanžura -Z.Prouza, L.Doležal, L.Vlach 2:0 (10-8, 10-3) 1:2
Kleandr, Chadim, Smítka-J.Andrýs, M.Šimek, D.Hartman 2:0 (10-9, 10-7) 2:2
Vanžura, Smítka-M.Šimek, L.Doležal 0:2 (skreč soupeře) 2:3
Chadim, Simon, Vanžura-J,Andrýs, M.Šimek, D.Hartman 2:1 (8-10, 10-7, 10-9) 3:3
M.Kleandr, Chadim, Smítka-Z.Prouza, L.Doležal, L.Vlach 1:2 (6-10, 10-5, 9-10) 3:4
M.Kleandr, T.Chadim-J.Andrýs, D.Hartman 1:2 (9-10, 10-7, 8-10) 3:5

Velice těžký zápas jsme sehráli (už s Honzou Andrýsem v sestavě) na půdě silného Rožnova, který měl v kádru 4 hráče ze soupisky ligových Čakovic (Chadimové, Kleandr, Simon). Potřebovali jsme zde napravit zaváhání z Černčic, abychom se udrželi na přímý kontakt s Batňovicemi. Průběh zápasu byl znovu velice zvláštní, nedařilo se nám ve trojicích (především obě první trojice byly z naší strany doslova katastrofální) a nechali jsme tak v nich Rožnov vrátit do hry a neuvěřitelně jsme si tak zápas zkomplikovali. Naopak nás tentokrát výrazně podržely dvojky.
Hned v 1.zápase jsme s Culdou mohli spíše jen překvapit proti špičkové dvojici Kleandr, Chadim. To se nám však nakonec podařilo, když po vyhraném 1.setu soupeř zlepšil hru a vynutil si 3.set. V něm jsme prohrávali 6:7 a Rožnov byl na útoku, ale těžkou chvíli jsme přestáli a nakonec vybojovali pro Zbečník 1.bod. David s Honzou pak přidali bez větších problémů po výborném výkonu také druhý bod a zdálo se, že by to mohlo být dobré. Ovšem opak byl pravdou. Naše trojka sice začala dobře, ale koncovku 1.setu vůbec nezvládla. Ve 2.setu se pak doslova rozsypala a po zoufalém výkonu, kdy se nikomu nedařilo zhola nic zaslouženě prohrála. Také druhá trojice nezahrála dobře a soupeř tak ani nevěděl jak a byl zpět v utkání-2:2.. Vložku naštěstí soupeř sám od sebe bez boje skrečoval (nutno říci, že bychom jí stejně vyhráli) a šlo se hned do odvetných trojic za stavu 3:2 pro nás. Honzova trojka se proti prvnímu zápasu zlepšila a sahala po vedení 4:2 v zápase, když vedla ještě 9-7 ve 3.setu a měla tak 3 mečboly! Ty ovšem zůstaly bohužel trestuhodně nevyužity a bylo srovnáno na 3:3. V tuto chvíli to s námi nevypadalo růžově, naštěstí jsme začali trojku dobře, Lukáš si proti M.Kleandrovi věří a bylo to znát. Dostali jsme se do vedení 7:2, avšak znovu přišel tradiční výpadek a soupeř stáhl na 6:7, klíčovou osmičku jsme pak konečně trefili a set už pak dotáhli do konce. Ve druhé sadě ale soupeř zahrál výborně a šlo se do 3.setu. Prohrávali jsme v něm ještě 8:9 a byli na pokraji porážky, naštěstí Lukáš dvěma bodovými útoky rozhodl o našem zlatém vítězství-utekli jsme tedy doslova hrobníkovi z lopaty a znovu vedli-4:3! Parádní souboj pak svedla naše hlavní dvojka proti Kleandrovi s Chadimem. K vidění byl krásný zápas, ve kterém se v 1.setu šlo bod za bod, za devítek se v závěru radovali naši kluci. Ve druhém setu zahráli domácí hráči skvěle a srovnali. Rozhodující třetí set se v samotném závěru zlomil na naši stranu a Zbečník tak mohl slavit důležitou výhru! O vítězi v kraji tak rozhodne náš domácí zápas a velké finále s Batňovicemi, utkání se bude hrát pravděpodobně ve středu-tuto, anebo příští.