Pohoda ve Zbečníku

fotky od Davida Pavlíčka

Tradiční oddílový turnájek těsně před silvestrem proběhl opět v příjemné a pohodové atmosféře. Nakonec vyhrál v konkurenci 7 poskládaných mančaftů Dodo team před Polas a Polin týmem, na bedně tedy byli všichni 3 naši žáci. O výsledky však tentokrát až tak nešlo, všichni se pobavili a dobře si pokopali. Zúčastnily se také 2 slečny-Eliška Pohlová a Dita Poláková a rozhodně se neztratily! :)
Výsledky: 1.Dodo team (Lukáš Doležal, Milan Vávra, Michal Podstavec), 2.Polas team (Eliška Pohlová, Václav Pohl 2x, Lukáš Vlach), 3.Polin team (David Polák, David Polák, Jan Andrýs), 4.Čéťa team (Káva, Winter, Fluktuoval převážně Jan Andrýs), 5.Příčnice (Vladimír Gennert, Josef Dvořáček, Zdeněk Prouza), 6.Cíca team (Miroslav Bitnar, Dominik Bitnar, Jiří Hájek), 7.DHD (David Pavlíček, Jan Němeček, Dita Poláková)
Nejlepší zákrok turnaje: bodové Kolínko Honzy Němečka

pár nepříliš kvalitních fotek zde