Z Kapr Cupu bronz!

10950663_359854874215043_2525945283999285767_n

V Pardubicích na Kapr Cupu pohár za 3. místo zbečnické trojice Doležal, Řehák, Vlach. Celkově 6 výher 2-0, vyhraná základní skupina bez ztráty setu a jediná prohra 1-2 v SF. Na celém turnaji velice slušná hra, jako jediní jsme porazili celkové vítěze Tukánky v čele s Padělkem. Musím přeci jen vyzdvihnout výkon podle mě jasně nejlepšího smečaře celého turnaje Martina Řeháka a jsem moc rád, že tohohle kluka a hráče máme v týmu..
V úvodním zápase jsme překvapivě snadno zdolali silnou sestavu Havlíčkova Brodu, poté jsme si poradili ve výborném zápase s Tukánky (ve druhém setu to byl souboj bomberů, když nám dělal problémy Padělkův tvrdý útok, i zde jsme však dotáhli tento vyrovnaný set do zdárného konce). První set set s Konojedy byl jednoznačný, ve druhém došlo k našemu lehkému podcenění a museli jsme na konci otáčet stav ze 7-9. V posledním zápase skupiny jsme pak nedali šanci domácímu Dynamu A a zakončili tak úspěšnou základní skupinu.
V důležitém čtvrtfinále jsme po zodpovědném výkonu prošli už mezi nejlepší 4 celky turnaje. V semifinále jsme v derby po skvělém 1. setu, kdy soupeř Maňasovi nechytil jediný balon, bohužel nevydrželi, když přišly problémy na příjmu i chyby na útoku, ale v zápase o 3. místo jsme znovu zabojovali a porazili ve dvou setech vítěze druhé skupiny a staré známé kamarády Kůču a spol a zaslouženě tak získali ,,placku,,.
Sestava s Lukášem na bloku a Maňasem jako hlavním smečařem na útoku, ve které jsme hráli teprve podruhé od kvalifikace, má tedy prozatím bilanci 17-2 a zdá se, že by mohla být konkurenceschopná.

Naše výsledky: Zbečník-Havlíčkův Brod 2:0 (10-4, 10-7), Zbečník-Tukánci 2:0 (10-7, 10-9) Zbečník-Konojedy 2:0 (10-2, 10-9), Zbečník-Dynamo PCE A 2:0 (10-1, 10-7) 1. místo, 8 bodů sk. B.
ČF: Zbečník-Benešovice 2:0 (10-5, 10-4), SF: Zbečník-Pupci 1:2 (10-4, 7-10, 6-10), O 3.místo: Zbečník-MněNe 2:0 (10-7, 10-5).