První letošní vítězství!

KP žáků dvojic-Zbečník:

Nakonec se (vzhledem k tomu, že Velké Petrovice nepřijely a Bělá dorazila pouze ve 2 hráčích a nebyl by tak splněn oficiální rozpis mládežnické soutěže-min. 4 kompletní trojice), místo plánovaného turnaje trojic s mírným časovým zpožděním uskutečnilo klání dvojic.
Zúčastnilo se 6 týmů, Jarda Beran si tak zahrál dvojku mimořádně s radechovským Tomášem Marečkem. Tato narychlo poskládaná dvojice nehrála vůbec špatně a obsadila nakonec 4.místo (2 zápasy s Peklem A a s Bělou prohráli kluci až ve 3.setu za devítek).
Zaslouženým vítězem se stala zbečnická dvojice Václav Pohl a David Polák, která turnaj vyhrála bez jediné porážky. Ve čtyřech zápasech neztratila ani set a v posledním utkání pak ve velkém finále zdolala našeho rivala z Dolní Radechové v sestavě Patrik Levý a Pavel Středa 2:1 na sety. V 1.setu nám soupeř po vyrovnaném začátku utekl až na 5:9. Parádně jsme zabojovali a dokázali srovnat až na 9:9, ale za tohoto stavu Venda zkazil servis! Výborný a bojovný závěr si naštěstí naši přenesli i do druhého setu, byli jsme v něm lepší a vyhráli poměrem 10-5. Parádní výkon kluci podali ve 3.setu, kde soupeři nepovolili jediný bod a po zásluze zvítězili 10:5-tedy to nejlepší nakonec! Hoši podali konečně zodpovědný, trpělivý výkon s minimem chyb podpořený výbornou hrou v poli. Také útok byl na solidní úrovni, navíc jsme hráli s velkým nasazením. Jsem tedy spokojen-pochvala všem 3 našim klukům! :-)
PS: David zahrál především v posledním zápase skvěle-jak v obraně, tak na útoku a navíc s velkou chutí. Je vidět, že se po zranění kolene do toho už dostává! :-)

Výsledky: Zbečník-Peklo A 2:0 (10-4, 10-8), Zbečník-Peklo B 2:0 (10-1, 10-2), Zbečník-Bělá 2:0 (10-5, 10-5), Zbečník-MIX 2:0 (10-8, 10-2), Zbečník-Dolní Radechová 2:1 (9-10, 10-5, 10-5)
MIX-Dolní Radechová 0:2 (5-10, 5-10), MIX-Peklo A 1:2 (10-8, 5-10, 9-10) MIX-Peklo B 2:0 (10-2, 10-9), MIX- Bělá 1:2 (3:10, 10:8, 9:10)